jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۰۱۲۴   ۲۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۴

بیژن بنفشه‌خواه بازیگر تلویزیون با ابراز خرسندی از بازگشت علی اصغر پورمحمدی به عنوان معاون سیما، تأکید کرد که خیلی‌ها به او مدیونند.

ابراز خوشحالی بیژن بنفشه‌خواه از بازگشت پورمحمدی

بیژن بنفشه‌خواه بازیگر تلویزیون درباره بازگشت علی اصغر پورمحمدی به رسانه ملی به عنوان معاون سیما اظهار کرد: از شنیدن این خبر خیلی خوشحالم. من ایشان را واقعا دوست دارم. اگر دوستشان نداشتم نمی گفتم. اما واقعا شخصیت و کار او را دوست دارم.

وی افزود: زمان حضور پورمحمدی در شبکه سه اتفاقات بسیار خوبی افتاد. از جمله برنامه 90 یا آثار مهران مدیری و رضا عطاران مدیون وجود آقای پورمحمدی بود.

بنفشه خواه تأکید کرد: پورمحمدی شخصیت مثبتی دارد.

علی اصغر پورمحمدی روز گذشته سه‌شنبه 27 آبان با حکم محمد سرافراز به عنوان معاون سیما منصوب شد. وی پیش از این مدیر شبکه سه سیما بود و پس از بروز اختلافات با معاون سیمای وقت سال 91 با تلویزیون خداحافظی کرد. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها