jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۳۹۸۳۳   ۲۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۸:۰۰

دامادی که برای تصاحب میراث پدر همسرش، دست به جنایت زده بود، پس از 45 روز سکوت لب به اعتراف گشود.

میراث پدر همسر انگیزه جنایت داماد بود

سرهنگ هدایت الله حسنوند گفت: 30 شهریورماه امسال دو نفر از اعضای یک خانواده در شهرستان «دورود» به قتل رسیدند و ماموران آگاهی این شهرستان موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دورود پس از یک ماه کار اطلاعاتی و بررسی زوایای مختلف جنایت به داماد خانواده به نام «بهرام» 30 ساله مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دورود گفت: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی منکر هرگونه جنایت شد و با صحبت‌های ضد و نقیض قصد در گمراه کردن ماموران داشت که تلاش‌های او بی نتیجه ماند و سرانجام با رویارویی مدارک و مستندات پلیس به قتل برادر و خواهرهمسرش اعتراف کرد.

سرهنگ حسنوند افزود: قاتل بی‌رحم انگیزه خود را از این جنایت تصاحب ارث عنوان کرد و سرانجام پس از تکمیل پرونده روانه زندان شد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر