jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۹۶۷۰   ۲۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۲

جام جم ورزشی: در تمرینات تیمی استقلال شرایط بازیکنان تیم حریف نیز مورد بررسی قرار می گیرد و قرار است که هرکدام از اعضای تیم در مورد یک بازیکن از حریف اقدامات لازم را انجام دهند.

عمران زاده،صادقیان را خنثی می کند

اعضای تیم استقلال قصد دارند در بازی 79 دربی با وضعیت خاصی در مقابل تیم حریف قرار بگیرند زیرا این بازی برای استقلالیها از اهمیت و ارزش خاصی برخوردار است و این در حالی است که سرمربی این تیم در دربی ها موفق نبوده و در این دیدار قصد جبران گذشته را دارد.

شایان ذکر است قلعه نویی در نظر دارد که شرایط را برای این تیم طوری پیش ببرد که همه چیز بر اساس برنامه ریزی باشد و از این رو قرار است بازیکنان اصلی تیم حریف توسط بازیکنان تیم استقلال مهار شوند.

گفتنی است عمران زاده قرار است پیام صادقیان را مهار کند زیرا این بازیکن از نظر استقلالیها ممکن است برای این تیم دردسرساز شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها