مصاحبه دردسرساز شهریار پیش از جام جهانی 98

ریشه اختلافات دایی و مایلی کهن مشخص شد؟

جام جم ورزشی: با گذشت ۴۸ ساعت از آزادی محمد مایلی‌کهن از زندان هنوز هیچ‌کس نه می‌داند جرم او دقیقاً چیست و نه مشخص شده که او به خاطر کدام جملات محکوم شده است.
کد خبر: ۷۳۹۳۵۱
کدام جملات محمد مایلی کهن را زندانی کرد؟

هرچند مصاحبه محمد مایلی کهن که سبب شکایت علی دایی شده بود توسط عصرایران دوباره منتشر شد، اما همچنان مشخص نیست که کدام جملات از این مصاحبه سبب شده وکیل علی دایی در دادگاه برنده شود.حتی جرم محمد مایلی کهن هم توسط هیچ ارگان رسمی و غیررسمی‌ای اعلام نشده است.

عصر ایران تلاش چند روزه‌ای داشت برای اینکه جرم و جملات محمدمایلی کهن مشخص شود تا معیار درستی برای تحلیل، بررسی و قضاوت در اختیار افکار عمومی باشد. طبق اطلاعات به دست آمده و موثق، جرم اعلام شده علیه محمد مایلی کهن، توهین و نشر کذب به قصد اضرار و تشویش اذهان عمومی بوده است.

جرمی که در چند جمله محمد مایلی کهن ثابت شده است، جملاتی که ممکن است بارها توسط افراد دیگر گفته شده باشد. اما شکایت علی دایی منجر به محکومیت مایلی کهن شده است.

۱- یارب روا مدار که گدا معتبر شود...

هرچند محمد مایلی کهن نامی از علی دایی نیاورده اما قاضی پرونده ثابت کرده که مقصود جملات گفته شده علی دایی بوده و به همین دلیل این جمله توهین محمد مایلی کهن به علی دایی محسوب شده و به خاطر این جمله مجرم شناخته شده.

۲- آقایان مالیات‌های فروانی داشتند اما بعد از پرداخت یک مالیات به ایشان می‌گویند مربی نمونه مالیاتی.

محمد مایلی کهن مدعی است که مربی نمونه مالیاتی خودش است که همه سال‌ها مالیاتش را پرداخت کرده؛ حتی نزدیکانش مدعی هستند که مسئول رسیدگی به امور ورزشی اداره مالیات تأیید می‌کند که مربی نمونه مالیاتی محمد مایلی کهن است. با این همه رسانه‌ها به پرداخت مالیات توسط دایی پرداخته بودند و همین سبب شده بود مایلی کهن این جملات را بگوید.

۳- شما که یکی از اعضای خانواده خود را به کادر فنی آورده‌اید و ۳۰۰ میلیون به او پول داده‌اید ۳۰۰ میلیون هم یه یک نفر بدهید که برای شما سوت بزند.

اشاره مایلی کهن به قرارداد محمد دایی است که طبق ادعای روابط عمومی وزارت ورزش ۵۰۰ میلیون تومان بوده نه ۳۰۰ میلیون.

۴- هکتارها هکتار زمین گرفته‌اند و خود را پروفسور داوری می‌دانند. نزدیک به ۵ میلیارد رقم قراردادشان است.

قرارداد علی دایی طبق رقمی که در برنامه نود اعلام شد، برای سه سال، ۶.۱ میلیارد بوده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها