jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۷۳۸۱۳۵   ۲۳ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۰

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در سخنرانی پیش از خطبه این هفته نمازجمعه تهران گفت: اکنون در کشور با یک پدیده ای به عنوان شیعه انگلیسی و اسلام آمریکایی مواجه هستیم و ملت باید مراقب باشند.

با  شیعه انگلیسی و اسلام آمریکایی مواجه هستیم

حسن رحیم پور ازغدی افزود: اکنون متاسفانه با پدیده شیعه لندنی در کشور مواجه هستیم و مردم باید مواظب آن ها باشند ، همان کاری که در پاکستان و افغانستان انجام می دهند در ایران پیاده نکنند.

وی با اشاره به اینکه وهابیون پشت این قضیه است بیان کرد: این شیعه لندنی حتی از وهابیون نیز خطرناک تر هستند.

رحیم پور ازغدی اظهارکرد: این ها شاه و صدام و داعش را می پذیرند ولی با فرمایشات امام خمینی (ره) ، رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای و شهید مطهری درگیر می شوند .

وی افزود: در عصر حاضر که اینترنت ، ماهواره و تلویزیون وجود دارد، اینچنین دروغ می گویند؛ بنابراین در صدر اسلام این ها چه می کردند.

ازغدی با اشاره به برخی برداشت های نادرست از اظهارات اخیر وی در خصوص جامعه مداحان بیان کرد: 90 درصد هیات ها ، عزاداران و مرثیه خوانان ما برای عشق به اباعبدالله الحسین کار می کنند ، اگر این مداحان نبودند ما حماسه کربلا را فراموش کرده بودیم .

وی گفت: این مداحان انگلیسی که با مداحی به سبک جاز و پاپ و به اسم سید الشهدا جلسات عزاداری برگزار می کنند اگر در روز عاشورا بودند به میدان نمی رفتند ، چنانچه در انقلاب و جنگ در صحنه نبودند. این ها امروز نیز برای مبارزه و مقابله با داعش قدم بر نمی دارند؛ آن لحظه که برای دفاع از مال و جان باید باشند، نیستند.

وی بیان کرد: مداحان واقعی ابا عبدالله فرمانده گردانانی بودند که در میان بمب و شیمیایی ذکر ابا عبداالله را در میدان جنگ جاری می کردند.

وی اظهارکرد: هدف دشمن و وهابیون کفار این است که شیعه را احمق نشان دهند و جنگ کفار را در ایران نیز به راه اندازند .(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شعر در خانه ملت

شعر در خانه ملت

امروز سالگرد شهادت سید حسن مدرس نماینده شجاع مجلس به دست عوامل رضاخان و روز مجلس است. در دوره‌های مختلف مجلس چه پیش و چه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، شعر در صحن علنی خانه ملت همواره حضور پررنگی داشته است.

رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

ما زمانی می‌توانیم از یک رسانه هویت‌ محور و عدالت‌ گستر و دارای صفات‌نیکو و پسندیده صحبت کنیم که رسانه‌ نگاری و رسانه‌ گری را به‌عنوان یک کار مبتنی بر اصول حرفه‌ای و در سطح استانداردهای حرفه‌ای جهانی در نظر بگیریم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها