jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۳۷۵۶۵   ۲۱ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۸

جام جم ورزشی: آرین روبن ستاره بایرن مونیخ کاپیتان جدید تیم ملی فوتبال هلند خواهد بود.

روبن، کاپیتان جدید لاله های نارنجی

به گزارش جام جم ورزشی ، «گاس هیدینک»‌ مربی با تجربه و معروف تیم ملی هلند برای بازی چهارشنبه با مکزیک (امروز) تصمیمات تازه‌ای گرفته است.

وی روز گذشته یکی از برنامه‌هایش را اعلام کرد. مربی مجرب ‌لاله‌های نارنجی که به خاطر نتایج ضعیف اخیر تهدید کرده در صورت باخت در پیکار یکشنبه آینده مقابل لتونی، از مقامش استعفا می‌دهد، «آرین روبن‌» ستاره مطرح چند سال اخیر تیم بایرن مونیخ را به عنوان کاپیتان برگزید.

هیدینک وقتی با مصدومیت روبین فان‌پرسی، مهاجم منچستریونایتد و فرمانده اصلی‌اش در زمین، مواجه شد، برای پیکار دوستانه امشب با مکزیکی‌ها چنین تصمیمی گرفت.

به گفته این مربی برای بازی یکشنبه آینده با لتونی،‌ فان پرسی دوره نقاهت را پشت گذاشته و همراه با هونتلار، خط آتش تیم هلند را تشکیل خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها