jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۳۶۸۶۵   ۱۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۳

غلامعلی حدادعادل، طی نامه‌هایی جداگانه از زحمات و خدمت صادقانه و سودمند عزت الله ضرغامی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر و همچنین انتصاب محمد سرافراز را به ریاست صداو سیما تبریک گفت.

نامه جداگانه حدادعادل به ضرغامی و سرافراز

به گزارش فارس،رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، همچنین توجه و حمایت بیش از پیش به زبان فارسی در رسانه ملی را از جمله انتظارات خویش عنوان کرد.

متن این دو نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای مهندس عزت‌الله ضرغامی

با سلام

اکنون که پس از 10 سال خدمت صادقانه و سودمند در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، با سرافرازی این مسئولیت را ترک می‌کنید، وظیفه خود می‌دانم از تلاش و تدبیر جنابعالی در اداره این مؤسسه مهم و مؤثر تشکر کنم؛ امیدوارم جمهوری اسلامی ایران همچنان در آینده نیز از همت و مدیریت آن برادر گرامی بهره‌مند باشد.

جناب آقای محمد سرافراز

ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

با تقدیم سلام

انتصاب جنابعالی را به ریاست سازمان صدا و سیما تبریک می‌گویم. تجربه سودمند مدیریت شما در این سازمان، بی‌گمان، پشتوانۀ ارزشمندی برای خدمت بیشتر در مقام مدیریت سازمان است.

امیدوارم سازمان صدا و سیما در دوران مسئولیت جنابعالی به راه تکاملی خود ادامه دهد، مخصوصاً انتظار دارم زبان فارسی که رکن مهمی از ارکان هویت ملّی ماست در این رسانه بیش از پیش مورد توجه و حمایت و غایت واقع شود.

توفیق جنابعالی را از خداوند کریم مسئلت می‌کنم.

نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی

غلامعلی حداد عادل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها