jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۶۶۲۴   ۱۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

زن جوان وقتی دید شوهرش برایش طلا نمی‌خرد به دادگاه خانواده رفت و پس از یک سال زندگی مشترک درخواست طلاق داد.

چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق خود را ارائه کرد و درخصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم برای من طلا نمی‌خرد. من همیشه عاشق طلا و جواهرات بودم و دوست داشتم که صندوقچه‌ای از طلا داشته باشم.

وی ادامه داد: اما الان یک سال است که با شوهرم ازدواج کرده‌ام ولی او فقط روز عروسی‌مان برایم طلا خرید و بعد از آن دیگر هیچ‌وقت این‌کار را نکرد. هر بار به او می‌گویم که به مغازه طلافروشی برویم تا من طلا بخرم بهانه می‌آورد. دیگر از دست این خسیس‌بازی‌های او خسته شدم. طلاهای من خیلی کم است و این موضوع دارد آزارم می‌دهد. برای همین به دادگاه خانواده آمدم تا برای همیشه از همسرم جدا شوم.

بعد از اعلام درخواست این زن، قاضی دستور احضار مرد به دادگاه خانواده را نیز صادر کرد تا پس از شنیدن گفته‌های وی، تصمیم قضایی در این باره صادر شود.‌ /‌ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر