جام جم ورزشی: در 24 ساعت گذشته انتقادها و حملات به جاسم کرار بالا گرفته چرا که گفته می شود وی به عمد در دیدار با تراکتور از داور کارت گرفت تا دربی را از دست بدهد.
کد خبر: ۷۳۶۳۵۹
جاسم کرار و تکذیب یک ادعای بحث برانگیز

هافبک عراقی استقلال می‌گوید دلیل این که باید جریمه شود و این که او ممنوع الخروج است را متوجه نمی‌شود.

جاسم کرار درباره مشکل فعلی‌اش با باشگاه استقلال که منجر به دعوت انضباطی شده است، اظهار کرد: قبلا مشکلات مالیات داشتم اما این مشکل بعد از مدتی حل شد. الان به تیم ملی عراق دعوت شدم و می‌خواهم بروم اما به من می‌گویند که نامه به دست ما نرسیده است.

او افزود: این در حالی است که نامه دعوت من به تیم ملی عراق وجود دارد، ولی در باشگاه استقلال می‌گویند که نامه‌ای به دستشان نرسیده است. جالب است که بگویم من قبل از بازی با تراکتورسازی گفته بودم که باید به تیم ملی اضافه شوم اما الان به من می‌گویند که تو از عمد کارت گرفته‌ای تا در داربی نباشی. چرا من باید این کار را کنم؟

ها‌فبک عراقی استقلال اضافه کرد: به من گفته اند ماجدی گفته من باید جریمه شوم. من مشکلی با او ندارم، ولی نمی‌دانم چرا باید این اتفاق بیفتد ، حتی به من گفته اند که ماجدی گفته کرار ممنوع الخروج است. این طور که نمی‌شود. اگر به تیم ملی عراق نروم مشکل بزرگی پیدا می‌کنم.

کرار در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد از استقلال برود؟ اظهار کرد: من مشکلی با باشگاه استقلال ندارم و دوست دارم در این تیم بمانم.

(ایسنا)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها