jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۶۳۳۴   ۱۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۸:۰۰

جام جم ورزشی: لیونل مسی را به همراه فرزندش در یک حالت جالب ببینید.

تقلید لیونل مسی از علی دایی!+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، برخی از ستاره های فوتبال چنان محبوبیتی دارند که انتشار یک عکس بسیار معمولی در فضای مجازی از آنها می تواند سر و صدای زیادی کند و بیشترین آمار بازدید کننده را داشته باشد، نمونه اش عکس دو روز پیش لیونل مسی است که در برخی شبکه های اجتماعی بیش از 500 هزار لایک خورده است.

لیونل مسی در حالی که پسرش تیاگو در کنار اوست به خواب عمیقی فرو رفته است. حدود دو هفته پیش نیز تصویر مشابهی از علی دایی و دخترش در حالی که خواب بودند نیز مورد استقبال کاربران ایرانی قرار گرفت. عکس مسی و فرزندش در حال خواب شباهت زیادی به عکس دایی و دخترش دارد که دو هفته پیش انتشار یافت. لیونل مسی از روی دست دایی تقلید کرده است؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر