جام جم ورزشی: مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان گیلان جزییات مرگ قایقران تیم ملی در حین تمرین را تشریح کرد.
کد خبر: ۷۳۶۳۰۲
مرگ قایقران ملی‌پوش ایران چگونه رخ داد؟

دکتر علیرضا خصوصی گفت: امدادگران جمعیت هلال‌احمر هنوز موفق به پیدا کردن جسد این قایقران نشده‌اند.

وی با تشریح حادثه افزود: صبح دیروز شادی سرخیل عضو تیم قایقرانی به همراه 12 قایقران دیگر و دو قایق موتوری در پیست قایقرانی تالاب انزلی در حال تمرین بوده که به دلایل نامعلوم قایق وی واژگون شد و قبل از اینکه قایق به زیر آب رود جسد وی به زیر آب رفت.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان گیلان با بیان اینکه دلیل این حادثه می‌تواند سرمای هوا بوده یا عدم داشتن جریقه نجات توسط مرحومه، افزود:ا ین ورزشکاران برای حضور در مسابقات کشوری در حال تمرین بود و قرار بود فردا برای مسابقات اعزام شوند.

خصوصی با تقدیر از زحمات اکبر صبربخش رئیس جمعیت هلال‌احمر انزلی و نائب رئیس هیئت قایقرانی ادامه داد: پس از وقوع حادثه و واژگونی قایق بلافاصله تیم‌های هلال‌احمر، نیروی دریایی و دریابانی بنادر و کشتیرانی انزلی به جست‌وجوی جسد شتافته اما متاسفانه موفق به یافتن جسد نشده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان گیلان با تاکید بر اینکه با تمام امکانات همه نیروهای امدادی در جست‌وجوی جسد این قایقران هستند، گفت: 25 غواص هلال‌احمر، نیروی دریایی و دریابانی انزلی امروز نیز در جست‌وجوی جسد مرحومه خواهند بود.

شادی سرخیل دختر 21 ساله عضو تیم قایقرانی بندر انزلی صبح دیروز برای تمرین قایقرانی به مرداب انزلی رفته بود به دلیل واژگونی قایق غرق شد.(ایسنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها