jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۳۸۳۰   ۱۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۴

جام جم ورزشی: در هفته دهم لیگ ستارگان قطر، تیم الشحانیه در حضور دو ملی پوش ایرانی خود، یک شکست سنگین دیگر را هم پذیرا شد.

ادامه شکست های سنگین یاران پولادی

به گزارش جام جم ورزشی ، در ادامه هفته دهم رقابت های لیگ ستارگان قطر امشب تیم الشحانیه مقابل الجیش 4 بر صفر شکست خورد تا شکست های پرگل این تیم همچنان ادامه داشته باشد.

در این دیدار مهرداد پولادی به طور کامل و مسعود شجاعی 79 دقیقه در ترکیب تیم بازنده میدان قرار گرفتند. در این دیدار جمال خالد العمودی از الشحانیه در دقیقه 28 از زمین مسابقه اخراج شد.

الشحانیه با این شکست با 5 امتیاز از 9 مسابقه در رده سیزدهم جدول باقی ماند.

در دیگر دیدار امشب تیم ام صلال در حضور 90 دقیقه ای مدافع ایرانی خود، پژمان منتظری، مقابل الاهلی که دو بازیکن ایرانی خود یعنی سیدجلال حسینی و مجتبی جباری را به طور کامل در ترکیب داشت، با یک گل به برتری رسید. در این مسابقه حسینی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

الاهلی در پایان این دیدار 16 امتیازی باقی ماند و امتیازات ام صلال نیز به عدد 15 رسید.

همچنین العربی با لخویا مساوی کرد. این مسابقه در حالی با نتیجه تساوی پرگل 3 بر 3 به پایان رسید که العربی 89 دقیقه از وجود اشکان دژاگه، ملی پوش ایرانی خود استفاده کرد، هرچند که هر 3 گل این تیم توسط پاولینهو به ثمر رسید.

العربی با این یک امتیاز با 14 امتیاز در مکان هشتم جدول ایستاد و لخویا نیز با 23 امتیاز، جایگاه دومی خود در جدول 14 تیمی لیگ ستارگان قطر را مستحکم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها