jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۳۳۵۱۲   ۰۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۰

در حالی که وضعیت اکران «نقش نگار»مشخص نیست گوهر خیراندیش بازیگر فیلم گلایه ای کرده از کارگردان فیلم که از یک طرف از کمبود سرمایه نالیده و از طرف دیگر از بابک زنجانی هزینه تولید کار را دریافت کرده بود!!!

گوهر خیراندیش: بابت فیلم «بابک زنجانی» از ما تخفیف گرفتند!

"نقش نگار" نوشته مهران کاشانی و ساخته علی عطشانی به واسطه استفاده از یکی از بازیگران قبل از انقلاب یعنی ناصر ملک مطیعی با مشکل اکران روبرو شده است.

البته که سرمایه گذاری بابک زنجانی در این فیلم نیز بر حجم انتقادات افزوده است و اینها همه در حالی است که گوهر خیراندیش که در این فیلم نقش مادر داستان را بازی میکند به گلایه از کارگردان اثر پرداخته است.

عطشانی از ما خواست با کمبودها کنار بیاییم اما...

خیراندیش در تازه ترین گفتگوی خود با اشاره که هیچ اطلاعی از حضور بابک زنجانی به عنوان سرمایه گذار اصلی کار نداشته می گوید: نکته‌ای که در مراحل ساخت این فیلم وجود داشت، این بود که علی عطشانی با سرمایه کمی ساخت فیلم را آغاز کرد و از همه عوامل خواست به‌اصطلاح با او راه بیایند و کمکش کنند تا فیلم ساخته شود. ما هم از دستمزد اصلی‌مان گذشتیم. تا پایان فیلمبرداری ما نمی‌دانستیم چه کسی سرمایه‌گذار اصلی فیلم است.

از حضور بابک زنجانی غافلگیر شدم

وی ادامه می دهد: زمانی که آمریکا بودم، عکس صفحات روزنامه‌های ایران را با تیتر سرمایه‌گذاری بابک زنجانی در یک میهمانی که بعد از پایان فیلمبرداری رسانه‌ای شده بود را دیدیم و کاملا غافلگیر شدم. ظاهرا علی عطشانی مدتی قبل از اینکه فیلمبرداری تمام شود، کمک مالی‌ای را از آقای‌زنجانی برای اتمام این پروژه گرفته بودند که ما در جریان نبودیم. تعجب من از این بابت بود که اتفاقا چندروز قبل از پایان فیلمبرداری آقای‌عطشانی، در لوکیشن جنگل چیتگر، مشکل مالی‌شان را دوباره با من و آتیلا پسیانی مطرح کردند و از ما خواستند بازهم از مبلغی که در ابتدا برای کمک به او از دستمزدمان تخفیف داده بودیم، کوتاه بیاییم و ما هم پذیرفتیم.

متاسفانه به تعهداتشان عمل نکردند

این بازیگر قدیمی می افزاید: متاسفانه گروه تولید به تعهدات مالی‌شان عمل نکردند. اما این فیلم سرمایه‌گذاری‌ای داشت که این شبهه را برای بسیاری ایجاد کرد که عوامل فیلم حتما دستمزدهای آنچنانی گرفته‌اند. اینگونه نبوده و ما از وجود این سرمایه‌گذار باخبر نبودیم. من هرگز از شرایط به وجودآمده راضی نیستم. (میزان به نقل از روزنامه شرق)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مغازله‌های سیاسی نافرجام

مغازله‌های سیاسی نافرجام

برابر با گزارش‌هایی که دیروز رسانه‌های اسرائیلی منتشر کردند اولین پرواز عربستان به اسرائیل در فرودگاه بن‌ گوریون بر زمین نشست.

قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها