jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۳۱۹۳۵ ۰۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۲

معاون اول قوه قضائیه گفت: اتفاقات اخیر اصفهان امنیت جامعه را هدف گرفته است و مجرم یا مجرمانی که این جنایت را مرتکب شده اند هرچه زودتر شناسایی و معرفی می شوند.

اسید پاشی امنیت جامعه را هدف گرفته است

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین اژه ای که برای پیگیری پرونده اسیدپاشی های سریالی به اصفهان آمده است امروز در حاشیه شورای تامین استان اصفهان در گفتگو با واحد مرکزی خبر گفت: اقدامت زشتی که در اصفهان روی داده به دنبال برهم زدن آرامش و امنیت مردم است.

محسنی اژه ای با بیان اینکه همه مسئولان کشوری و استانی با دقت پیگیر این حوادث هستند افزود: مجرم یا مجرمانی که این جنایت را مرتکب شده اند هرچه زودتر شناسایی و معرفی می شوند.

وی گفت: برای شناسایی و بازگشتن امنیت و ارامش به جامعه عزم مجدانه​ای بین مسئولان استان است و عامل یا عاملان این جایات به زودی معرفی می شوند.

آیت‌الله آملی لاریجانی در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه مسئول پیگیری و بررسی موضوع اسیدپاشی های سریالی در استان اصفهان کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازیگران بی‌قاعده طبیعت

بازیگران بی‌قاعده طبیعت

موتور سوار می‌افتد دنبال آهو. آهو پا می‌گذارد به فرار. موتورسوار گاز می‌دهد. مغز آهو فرمان به فرار می‌دهد.

شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر