jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۳۱۲۸۶   ۰۳ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۵:۱۰

بیش از یکصد تروریست عضو داعش در یک عملیات نظامی در بخش عامریه فلوجه به هلاکت رسیدند.

بیش از 100 تروریست داعشی کشته شدند

یک مقام بلندپایه در مقر فرماندهی پلیس عامریه امروز شنبه گفت: نیروهای ارتش عراق با پشتیبانی عشایر منطقه در یک عملیات نظامی گسترده توانستند یکصد تروریست عضو داعش را به هلاکت برسانند.

این مقام مسئول که خواست نامش فاش نشود، افزود: در این عملیات همچنین 8 دستگاه خودروی زرهی و 10 خودرو حامل تیربار منهدم شد و پیشروی نیروهای عراقی به سمت منطقه «البهوه» حدفاصل بخش عامریه و فلوجه برای پاکسازی آن از وجود تروریست ها ادامه دارد.

وزارت دفاع عراق نیز امروز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که جنگنده های نیروی هوایی این کشور پناهگاه تروریست ها را در بخش عامریه در استان «الانبار» مورد هدف قرار دادند که در این حمله 24 تروریست چچنی کشته شدند.

گروه تروریستی داعش که دست پرورده غرب و همپیمانان منطقه ای آمریکا است، در سال های اخیر جنایات هولناکی را در سوریه و عراق مرتکب شده است.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها