جام جم ورزشی: آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار با پدیده امروز در ورزشگاه ثامن برگزار شد.
کد خبر: ۷۲۹۹۹۴
قلعه‌نویی: یا مردم به ورزشگاه بیایند یا تمرین نمی‌کنیم

تیم فوتبال استقلال امروز آخرین تمرین خود را قبل از دیدار با پدیده مشهد در ورزشگاه ثامن برگزار کرد. در حالی که اتوبوس استقلال به ورزشگاه آمده بود نزدیک به 200 طرفدار این تیم پشت در این مجموعه منتظر کاروان استقلال بودند اما اجازه ورود به آنها داده نمی‌شد. سرمربی تیم استقلال به محض ورود خود با مسئولان ورزشگاه صحبت کرد و قاطعانه به آنها گفت: یا اجازه می‌دهید تماشاگران به ورزشگاه بیایند یا اینکه ما تمرین نمی‌کنیم. همین موضوع کافی بود تا مسئولان ورزشگاه ثامن با ورود 200 تماشاگر حاضر در ورزشگاه ثامن موافقت کنند.

* امید ابراهیمی که گفته می‌شد برای دیدار با پدیده ممکن است دچار مشکلاتی باشد امروز پا به پای دیگر آبی‌پوشان تمرین کرد.

* جواد زرینچه که به محل نشست خبری رفته بود تنها غایب این تمرین بود.

* کامران صاحب‌پناه و سعید افجه‌ای نیز در حالی که استقلالی‌‌ها تمرین می‌کردند برای زیارت به حرم امام رضا رفتند.

* امیر قلعه‌نویی در ابتدای تمرین با بازیکنان تیمش صحبت کرد و برای دقایقی با آنها به گفت‌وگو پرداخت. وی در صحبتی که با ملی‌پوشان داشت از آنها خواست که تمام توان خود را به کار بگیرند ضمن آنکه قلعه‌نویی در خصوص غیبت بیک‌زاده و برهانی و جانشینان آنها با بازیکنان صحبت کرد.

* جاسم کرار که به تازگی به اردوی آبی‌پوشان اضافه شده است به همراه مگویان در تمرینات گروهی شرکت کردند. کرار یکی از آماده‌ترین بازیکنان تمرین امروز بود.

* هنگامی که بازیکنان کارهای تاکتیکی را انجام می‌دادند سرمربی استقلال خودش پا به توپ شد و تذکر لازم را به بازیکنان ارائه کرد. قلعه‌نویی امروز به نشست خبری نرفت تا در تمرین تیمش حضور پیدا کند.

تیم فوتبال استقلال فردا در ورزشگاه ثامن و در ادامه رقابت‌های لیگ برتر به مصاف پدیده مشهد خواهد رفت.

(فارس)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها