jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۲۹۰۸۵   ۲۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۲

مراسم خیریه مرکز طبی کودکان به نفع کودکان نقص ایمنی با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران و اجرای «آزاده نامداری» در این مرکز برگزار شد.

آزاده نامداری در حال فروش «سه تار» مراسم خیریه/ عکس

آزاده نامداری با انتشار عکس زیر نوشت: «مراسم خیریه؛ جایی که حال آدم توش خوب میشه،..این سه تار ارزشمند استاد علیزاده است که برای کمک بفروش رسید، درضمن بی نهایت ممنونم از آقای معتمدی، کامران تفتی و آرش برهانی که درخیریه کلی کار خیر کردن...مرسی ....»

http://uc.niksalehi.com/up2/images/p8vnvjrsor82da8gfyz3.jpg

کودکان نقص ایمنی که تاکنون 1600 نفر از آنان شناسایی شده اند از بیماری رنج می برند که از بدو تولد بدنشان نسبت به هر گونه بیماری بسیار آسیب پذیر است و برای درمانشان تقریبا سالی 40 میلیون تومان هزینه می شود.

توپ فوتبال با امضای بازیکنان تیمهای استقلال و پرسپولیس ، یک دفتر با امضای ستارگان سینما، یک تابلوی نقاشی خط اثر اسرافیل شیرچی و ساز دست استاد حسین علیزاده وسائلی بودند که دیشب به نفع کودکان و بیماران نقص ایمنی به مزایده گذاشته شد. (واحد مرکزی خبر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر