گزارش جام‌جم از پشت پرده عوامل یک شبکه ماهواره‌ای

زیر پوست «جِم»

سردار نقدی در یادواره شهدای منطقه باغ فیض تهران از فعالیت 96 شبکه ماهواره ای برای ایجاد اختلاف میان شیعه و سنی خبر داد.
کد خبر: ۷۲۹۰۱۰
شبکه های ماهواره ای فاسد از بمب‌های شیمیایی خطرناک ترند

وی افزود: مرکز اصلی همه این شبکه ها در لندن است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه تعدادی از این شبکه ها فقط به اسم سنی به شیعیان و تعدادی به نام شیعه به اهل تسنن فحاشی می کنند افزود : پیام شهدا این است که نباید مرعوب و تسلیم شبکه های بیگانه شویم و از آنها تاثیر بپذیریم.

به گزارش میزان و به نقل از نسیم سردار نقدی با اشاره به اینکه جنگ برای یک لحظه نیز پایان نیافته است و اکنون نیز ادامه دارد اضافه کرد: تهاجم بزرگتری بر ضد ملت ایران شکل گرفته که حمله به ایمان و وحدت حول این ایمان ملت است.

وی گفت: دشمن متوجه شده ملت ایران همچنان ایستاده است و در جنگ نظامی توان مقابله با این ملت را ندارد به این دلیل اعتقاد وایمان مردم را هدف قرار داده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: شبکه های ماهواره ای و پایگاههای اینترنتی فاسد از بمب های شیمیایی زهرآگین تر و خطرناک ترند زیرا ایمان ملت ایران را هدف گرفته اند.
به گفته سردارنقدی نخستین پیام شهدا مقاومت و ایستادگی است و شهدا توانستن را در سخت ترین شرایط به بشریت آموختند و خود را فدای اسلام و ولایت کردند.
وی اضافه کرد: پیام شهدا این است که مبادا با یزیدیان زمان بیعت و با آنها سازش کنید.

چهارمین یادواره شهدای باغ فیض و پنج شهید گمنام دفاع مقدس در گلزار شهدای باغ فیض تهران برگزار و در این مراسم از برخی خانواده های شهدا و ایثارگر با اهداء لوح قدردانی شد. (میزان)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها