jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۸۸۹۴   ۲۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

سام درخشانی به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی «همه چیز آنجاست» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی پیوست. پیش از این قرار بود مجید مظفری در این سریال نقشی را که به درخشانی سپرده شده است، بازی کند.

داوود هاشمی، تهیه‌کننده همه چیز آنجاست در این‌باره به مهر گفت: درخشانی در این سریال قرار است نقش مردی به نام فانی را بازی کند که در قصه دارای فرزند کوچکی است، به همین دلیل باید از بازیگر جوان‌تری برای این نقش استفاده می‌کردیم که داشتن فرزندی به این سن و سال برای او باور پذیرتر جلوه کند.

وی درباره آخرین وضعیت تولید این سریال گفت: 50 درصد از تصویربرداری، تدوین و صداگذاری کار به پایان رسیده است و طبق برنامه‌ریزی تا زمان پخش 75 درصد کار آماده نمایش شود. این تهیه‌کننده یادآور شد: ناهید مسلمی و فرحناز منافی ظاهر نیز بتازگی به سریال پیوسته‌اند و این بازیگران به ترتیب نقش‌های ثریا همسر نعمت‌الله و سوسن خواهر نعمت‌الله را برعهده دارند. جمشید مشایخی نقش نعمت‌الله و بهرام ابراهیمی هم نقش حمید برادر محسن را بازی می‌کنند.

سریال «همه چیز آنجاست» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی و نویسندگی فیروزه قشقایی در 50 قسمت 40 دقیقه‌ای برای پخش از شبکه سه تولید می‌شود و قرار است ا از ابتدای آذر در جدول پخش این شبکه قرار گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر