jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۲۸۵۱۳   ۲۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۱:۲۷

صرفا جهت اطلاع این هفته اگرچه مثل همیشه سرپا نبود و خبرنگار سیما هم به قیچی خوردن بخشهایی از این برنامه اشاره داشت، اما دو سوژه قابل تامل داشت؛ مادر دو جانباز که برای اجاره خانه اش کنار خیابان نقاشی می کشد و شهرام خان جزایری که می خواهد به خانواده اش برسد و از رسانه ها خسته شده است!

کامران نجف زاده: «صرفا جهت اطلاع» سانسور شد

پخش تصاویری از پیرزنی که در گوشه ای از خیابان نقاشی هایش را می فروشد و مادر دو جانباز است و هزینه اجاره خانه اش را ندارد اولین سوژه این هفته نجف زاده بود. صنوبر که مردم به او ننه پیکاسو می گویند.

خبرنگار واحد مرکزی خبر پنجشنبه شب با انتشار تصاویری از بلوتوث رقص نانواها حین پخت نان به صحبت های اداره برق هم اشاره کرد که معاونش گفته: «پول برق به اندازه نان بربری هم نیست» و گفت: پوست کنده بگو می خواهیم برق را گرون کنیم. دیگه با نون مورد علاقه ما چیکار داری؟

اما نجف زاده این هفته به سراغ شهرام جزایری هم رفته بود و با اشاره به جنجال آزاد شدن وی با او گفتگو کرد. جزایری گفت به اندازه کافی در این مدت سوژه بوده ام و ممنونم اگر اجازه بدهید به همسر و فرزندانم رسیدگی کنم!

بررسی همایش مخصوص نابینایان در روز جهانی عصای سفید هم از آیتم های جالب جهت اطلاع بود. این آیتم شعبده بازی را نشان داد که برای نابینایان برنامه اجرا می کرد!

نجف زاده در پایان صرفا جهت اطلاع رو به مردم گفت برخی از بخش های برنامه این هفته سانسور شد! (خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر