jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۸۴۵۰   ۲۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

برتری در دو دیدار تدارکاتی برابر تیم‌های اشترول و بنفیکا حاصل اردوی 12 روزه تیم ملی فوتبال کشورمان در پرتغال بود، اردویی که کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی از برپایی آن راضی است. او در این باره تصریح کرد: اردوی خوب و مفیدی را پشت‌سر گذاشتیم. این اردو محک خوبی بود برای جوان‌ترها و آنهایی که برای اولین‌بار به تیم ملی آمدند . این دسته از بازیکنان در کنار بازیکنان باتجربه‌ای که در جام‌جهانی بازی کرده بودند محک خوبی خوردند و در مجموع اردوی پرتغال شروع خوبی برای تیم ملی به منظور آماده‌سازی برای حضور در جام ملت‌های آسیا بود.

وی با بیان این‌که به آینده این تیم ملی خوشبین است، درباره اولین تجربه حضور علی کریمی به عنوان مربی در کنار تیم به فارس گفت: بازیکنانی که در اردوی تیم ملی در کنار کریمی بودند از حضور در کنار او افتخار کردند و از این‌که می‌دیدند بازیکن بزرگی مانند علی کریمی در اردو در کنار آنها حضور دارد به خودشان می‌بالیدند.

این در حالی بود که علی کریمی پس از بازگشت به تهران درباره این اردو اظهارنظر جنجالی داشت و در پاسخ به این پرسش که همه تیم‌ها با تیم‌های ملی بزرگ بازی می‌کنند، اما ما در پرتغال به مصاف تیم دوم بنفیکا رفتیم، خاطرنشان کرد: تیم ملی ایران همیشه با این مشکل روبه‌رو بوده است. تیم بنفیکا تمام بازیکنان خارجی خود را در اختیار داشت و فقط تعدادی از نفرات این تیم که در تیم ملی پرتغال حضور دارند به میدان نرفتند، در حالی که این بازی به طور کامل فیلمبرداری نشده بود، نمی‌دانم شما با استناد به چه چیزی می‌گویید که تیم دوم بنفیکا مقابل ایران حاضر شده است. شما باید سوالتان را شفاف مطرح کنید تا برای خوانندگان شائبه به‌وجود نیاید. بنفیکا تمامی بازیکنان خود را داشت و فقط نفرات این تیم در تیم ملی پرتغال غایب بودند.

کریمی درباره حضورش کنار کی‌روش، خاطرنشان کرد: هر روزی که کنار کی‌روش هستم یک تجربه تازه است و اگر بخواهم به این کار ادامه دهم در آینده می‌تواند کمک زیادی به من کند.

کی‌روش همیشه مثبت نگاه می‌کند و مثبت مسائل را بیان می‌کند. من هم نیاز به زمان دارم تا بتوانم در آینده راجع به این مساله صحبت کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر