jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۲۶۳۵۲   ۱۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۸:۴۳

جام جم ورزشی: سرمربی استقلال خوزستان گفت: دیگر بازیکن جوان خوبی در این فوتبال وجود ندارد.

وایبر پدر فوتبال ایران را درآورده!

بعد از حذف تیم امید از بازی های اینچئون حالا به نظر می‌ رسد تیم جوانان هم برابر تیم های درجه دو و سه آسیا حرفی برای گفتن ندارند. عبدالله ویسی سرمربی استقلال‌خوزستان اعتقاد دارد دیگر بازیکن جوان خوبی در این فوتبال وجود ندارد.

خودم از جوان ها ناراضی هستم
من خودم از جوان های تیمم ناراضی هستم و اصلا آنها شرایطی که باید داشته باشند را ندارند. آنها یا با 2 بازی خوب اشباع می‌ شوند و یا به حاشیه می‌ روند، این مشکلی است که مدت هاست فوتبال ما را تحت تاثیر قرار داده است.

وایبر پدر فوتبال ایران درآورده
متاسفانه بازیکنان ما اصلا حرفه ای نیستند، جوان های ما تا صبح بیدارند و در وایبر یا واتس آپ مدام مشغول صحبت کردن با دوستانشان هستند. من فکر می‌کنم وایبر و نرم افزارهای اینچنینی پدر فوتبال ایران را درآورده است. باید این موضوع کنترل شود وگرنه اتفاقات بدی برای این فوتبال خواهد افتاد.

چرا یک جوان باید پول میلیاردی بگیرد؟
متاسفانه یک جوان، یک سال که خوب بازی می‌ کند باشگاه ها سراغش می‌ آیند و پول های میلیاردی به او می‌ دهند، طبیعی است که او فوتبالش خراب می‌شود. شما ببینید یک جوان به محض اینکه چهره می‌ شود مدل موهایش تغییر می‌کند، خب طبیعی است که دیگر این بازیکن دل به فوتبال نمی‌ دهد.

هر بازیکنی که به زمین فرستادم خراب کرد
من در هر بازی ای که خواستم یک بازیکن جوان را به میدان بفرستم، خراب کرد. جوان های ما متاسفانه اصلا کیفیت لازم را ندارند.

قدیم ها در هر فصل 10 پدیده داشتیم الان یک پدیده داریم
در زمان های قدیم هر فصل 10 پدیده به فوتبال ایران معرفی می‌ شده اما الان فقط یک پدیده داریم و آن هم مهدی شریفی است. در فوتبال ایران اصلا سازندگی معنایی ندارد.

این وضعیت هشداردهنده است
متاسفانه این وضعیت هشداری است برای فوتبال ایران، نمی‌ خواهم بگویم فوتبال ایران مثلا 10 سال آینده به تیم درجه دو، سه آسیا تبدیل می‌ شود ولی این را باید بگویم که زنگ خطر برای فوتبال ایران به صدا درآمده است و اگر مدیران برنامه ریزی نکنند اتفاق های بدتری هم می‌ افتد.(ورزش 3)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها