jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۲۴۳۴۵   ۱۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۳

سریال تازه مهران مدیری کلید خورد

مهران غفوریان پزشک خارج‌رفته «اتاق عمل» شد

سریال «اتاق عمل» به کارگردانی مهران مدیری با تصویربرداری سکانس اول از قسمت سوم کلید خورد.

مهران غفوریان پزشک خارج‌رفته «اتاق عمل» شد

سکانس اول از قسمت سوم «اتاق عمل» به کارگردانی مهران مدیری با بازی مهران غفوریان در لوکیشنی در منطقه فرمانیه مقابل دوربین رفت. تصویربرداری این بخش تا 2 هفته دیگر در این لوکیشن که یک ساختمان 3 طبقه است، ادامه دارد.

یکی از طبقات ساختمان لوکیشن مربوط به شخصیتی است که مهران غفوریان بازی می‌کند و او پزشکی است که در این سکانس به کشور برمی‌گردد، اهالی محل بازگشت او را جشن گرفته‌اند و برای‌اش گوسفند قربانی می‌کنند.

بازیگرانی چون گیتی معینی و تعدادی از هنروران در زمان کلیدخوردن سریال حاضر هستند و بنری هم با نوشته «بازگشت دکتر بهروز عشقی را به میهن تبریک می‌گوییم» به دیوار نصب شده است.

حمیدرضا مهدویان تهیه‌کنندگی این سریال را برعهده دارد و مدیری جز کارگردانی ایفای یکی از نقش‌های اصلی را نیز بر عهده دارد. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر