jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۷۲۳۸۹۵   ۱۱ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۲

بازی های آسیایی اینچئون

فاطمه چالاکی در کاراته برنز گرفت

جام جم ورزشی: کاراته کا وزن منهای 61 کیلوگرم تیم ملی بانوان ایران مدال برنز هفدهمین دوره بازیهای آسیایی را بر گردن آویخت.

فاطمه چالاکی در کاراته برنز گرفت

در دومین روز از پیکارهای کاراته هفدهمین دوره بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی، فاطمه چالاکی در وزن منهای 61 کیلوگرم بانوان برای کسب مدال برنز به مصاف "سوجانگ شین" کاراته کایی از کره جنوبی رفت و با نتیجه دو بر صفر او را شکست داد و مدال برنز گرفت.

صبح امروز چالاکی پس از غلبه بر "تینگ لی" از هنگ کنگ با نتیجه 3 بر صفر، در دومین مبارزه مقابل حریف ازبکستانی، بارنو میرزووآ 4 بر 2 نتیجه را واگذار کرد تا برای کسب مدال برنز به مصاف کاراته کا کره جنوبی برود.

مدال برنز چالاکی هفدهمین مدال برنز کاروان ایران بود.

پس از نشانهای طلای سعید حسنی‌پور و حمیده عباسعلی این سومین مدال تیم ملی کاراته ایران در بازیهای آسیایی است.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر