بر اساس نظر مرکز پژوهش های مجلس این فیلم‌ها قابل نمایش هستند

پایان حاشیه‌ها برای اکران عصبانی نیستم و قصه‌ها

وزیر فراهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در جمع خبرنگاران گفت:‌وزارت ارشاد هنوز تصمیمی درباره صدور مجوز اکران فیلم «عصبانی نیستم»‌ نگرفته است.
کد خبر: ۷۲۳۳۷۵
برای اکران «عصبانی نیستم» هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از پنجمین نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در جمع خبرنگاران با اشاره به مجوز اکران فیلم «عصبانی نیستم»، گفت: با اینکه اصلاحات زیادی بر روی این فیلم انجام شد تا به یک فیلم اجتماعی تبدیل شود، اما هنوز تصمیم قاطعی درباره اکران آن گرفته نشده است.

وی با اشاره به نمایشگاه کتاب دفاع مقدس و حمایت‌های ارشاد از این نمایشگاه گفت:‌ هم در این دوره و هم در دوره‌های گذشته حمایت‌های مادی و معنوی از کتاب‌های دفاع مقدسی انجام شده است،‌ هم‌چنین از این آثار عناوینی خریداری شده است تا برای مدارس و مراکز آموزشی ارسال شود.

جنتی با بیان این مطلب که حمایت از آثار دفاع مقدسی جزو اولویت‌های وزارت ارشاد است،‌ گفت: این حمایت‌ها یا به شیوه خرید کتاب است یا حمایت در مرحله چاپ است.

وزیر ارشاد «دا»‌خاطرات سیده‌زهرا حسینی از دفاع مقدس را آخرین کتاب دفاع مقدسی که خوانده است،‌ عنوان کرد و افزود:‌ این کتاب بهترین رمانی است که متشر شده و جزو آثار ارزشمند دفاع مقدس به شمار می‌رود. (تسنیم)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها