jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۲۳۳۷۵   ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۵

وزیر فراهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در جمع خبرنگاران گفت:‌وزارت ارشاد هنوز تصمیمی درباره صدور مجوز اکران فیلم «عصبانی نیستم»‌ نگرفته است.

برای اکران «عصبانی نیستم» هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از پنجمین نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در جمع خبرنگاران با اشاره به مجوز اکران فیلم «عصبانی نیستم»، گفت: با اینکه اصلاحات زیادی بر روی این فیلم انجام شد تا به یک فیلم اجتماعی تبدیل شود، اما هنوز تصمیم قاطعی درباره اکران آن گرفته نشده است.

وی با اشاره به نمایشگاه کتاب دفاع مقدس و حمایت‌های ارشاد از این نمایشگاه گفت:‌ هم در این دوره و هم در دوره‌های گذشته حمایت‌های مادی و معنوی از کتاب‌های دفاع مقدسی انجام شده است،‌ هم‌چنین از این آثار عناوینی خریداری شده است تا برای مدارس و مراکز آموزشی ارسال شود.

جنتی با بیان این مطلب که حمایت از آثار دفاع مقدسی جزو اولویت‌های وزارت ارشاد است،‌ گفت: این حمایت‌ها یا به شیوه خرید کتاب است یا حمایت در مرحله چاپ است.

وزیر ارشاد «دا»‌خاطرات سیده‌زهرا حسینی از دفاع مقدس را آخرین کتاب دفاع مقدسی که خوانده است،‌ عنوان کرد و افزود:‌ این کتاب بهترین رمانی است که متشر شده و جزو آثار ارزشمند دفاع مقدس به شمار می‌رود. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها