jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۲۹۲۸ ۰۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۶

بازی های آسیایی اینچئون

عبدولی باخت/ حق کشی آشکار داوران

۱

جام جم ورزشی: سعید عبدولی با حق کشی آشکار داوران مقابل حریف کره ای خود شکست خورد.

عبدولی باخت/ حق کشی آشکار داوران

به گزارش جام جم ورزشی عبدولی نیز در نیمه‌نهایی وزن 71 کیلوگرم برابر حریف کره‌ای قرار گرفت و توانست در یک کشتی تماشایی حریفش را ضربه فنی کند اما داوران در کمال تعجب رای را برگرداندند و در شرایطی که پشت حریف کاملا به تشک چسبیده بود، معتقدند بودند که عبدولی گردن حریف را فشار داده است. با این حال وقت اول 6 بر 4 به سود عبدولی رقم خورد.

در وقت دوم عبدولی از حریف فن خورد و داور امتیاز 4 را برای حریف کره‌ای در نظر گرفت که تصمیم عجیبی بود و مربیان اعتراض کردند که فایده ای نداشت و یک امتیاز دیگر از دست داد تا 9 بر 6 عقب بیفتد و کشتی را ببازد.

سعید عبدولی در بازی های المپیک لندن هم با ناداوری نتوانست به حق اش برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد خواجوئی راوری
United Kingdom
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۲
امیدوارم قضاوت این كشتی مورد پیگیری قرار گیرد در المپیك قطعی نبود اما این حق كشی آشكار است و پخش فیلم این مسابقه بزرگترین بی آبروئی را برای دكتر كیم و داوران ... دارد.
باید بشدت پیگیری شود كره‌ای‌ها خودشان میدانند چه اشتباهی كرده اند و برای تبرئه خودشان اقدام به نشر وپخش عكسی مبهم از زاویه‌ پایین كردند كه القا كنند گردن به تنهایی گرفته شده اما پخش فیلم واقعیت و حقیقت را نزد تمام جامعه كشتی دنیا اثبات میكند.
نیم تیغ شدن عبدولی 2 امتیاز بود نه4 امتیاز فیتو پرتابی كه حریف را مستقیما به پل میبرد 4 امتیاز تا اینجا 12بر2 وقتی دوباره فیتو كرد4 امتیاز و ضربه‌فنی تایید شده توسط داور وسط و رئیس تشك !!! در پایان خاك عبدولی به پل نرفت به خطر محرز هم نیفتاد 2امتیازی بود نه4 امتیازی عبدولی روكرد وباید 1 امتیاز به او میدادند
اگر بنا باشد اعتراض به داوری نتیجه بدهد محرز و مسلم‌تر از این ناداوری و تخلف دیگه وجود ندارد. چون تخلف آشكار ونفض قانون است و اشتباه داوری و یا پوئن میزبانی نیست.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر