دفتر رهبر معظم انقلاب طی تماسی با شهرام شکیبا مجری برنامه، نظر لطف و تفقد بزرگوارانه معظم له را نسبت به این برنامه ابلاغ کرده است.
کد خبر: ۷۲۲۱۵۸
رضایت مقام معظم رهبری از برنامه تلویزیونی «لبخند صلواتی»

با پایان هفته دفاع مقدس آخرین قسمت از جشنواره طنز مکتوب و کمدی دفاع مقدس «لبخند صلواتی» امشب 6 مهر ماه به روی آنتن شبکه آموزش سیما می رود.

با توجه به بازخوردهای پخش «لبخند صلواتی» استقبال عموم مخاطبان از این برنامه چشمگیر ارزیابی شده و علاوه بر استقبال انبوه مردم در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد، طی تماسی از دفتر رهبر معظم انقلاب با شهرام شکیبا مجری برنامه، نظر لطف و تفقد بزرگوارانه معظم له ابلاغ شده است که بی تردید بهترین پاسداشت از دست اندرکاران یک ُجنگ ادبی با موضوع دفاع مقدس است و تمام دست اندرکاران را چه در شبکه آموزش و چه در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد به شدت تحت تأثیر قرار داد.

جشنواره طنز مکتوب و کمدی دفاع مقدس «لبخند صلواتی» تا پایان هفته گرامیداشت دفاع مقدس از ساعت 20 در بوستان حضرت ابراهیم علیه السلام (آب و آتش) منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد میزان علاقمندان بوده و در ساعت 21 از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

قابل ذکر است، امشب 6 مهر ماه آخرین برنامه «لبخند صلواتی» به کارگردانی امیر قمیشی، ساعت 21 از شبکه آموزش سیما به روی آنتن می رود. (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها