jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۰۸۲۱   ۰۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۶

جام جم ورزشی: سردار آزمون بازیکن ایرانی روبین کازان روسیه کنایه تندی به محسن مسلمان بازیکن تیم ملی امید زد.

کنایه تند سردار آزمون به محسن مسلمان+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، انتشار یک عکس در اینستاگرام محسن مسلمان بازیکن تیم ملی امید خیلی حاشیه ساز شده است. مسلمان پس از نتایج بسیار ضعیف تیم ملی امید در اینچئون و حذف زودهنگام از گردونه رقابت ها روز گذشته در اینستاگرام خود عکسی از خود و طراح لباس های خود گذاشت.

سردار آزمون در پستی که در اینستاگرام خود منتشر کرده چنین نوشته است: «بعضی از بازیکنان که رفتن تیم امید باید بدانند که تیم‌ملی نتیجه نگرفت. پس اول از مردم کشورمان عذرخواهی کنند، بعد عکس لباسشون و دیزاینرشون رو بذارند ... بلانسبت بازیکنانی که عذرخواهی کردند.»

این هم از اینستاگرام محسن مسلمان:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر