jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۲۰۷۳۲   ۰۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۰

جام جم ورزشی: بایرن مونیخ با ارائه یک نمایش تماشایی، توانست پادربورن، صدرنشین موقت رقابت های بوندس لیگا را با 4 گل شکست دهد.

قدرت نمایی بایرن مونیخ با ستاره هایش

به گزارش جام جم ورزشی ، در این دیدار شاگردان گواردیولا کاملا برتر از حریف بودند و در هر نیمه دو گل زدند تا به یک پیروزی پرگل برسند.
شاگردان گواردیولا بازی را طوفانی آغاز کردند و در ماریو گوتزه در دقیقه 8 باواریایی ها را پیش انداخت. پاس خوب روبن برای مولر و پاس پشت پای ملی پوش آلمانی برای گوتزه، با ضربه این بازیکن به گل اول بازی تبدیل شد.
تنها 6 دقیقه بعد، روبرت لواندوفسکی با یک شوت دیدنی از پشت محوطه جریمه، حساب کار را 2-0 کرد؛ نتیجه ای که تا دقیقه 78 پا بر جا ماند. باز هم مثلت روبن، مولر و گوتزه روی این گل تاثیر گذار بود. پاس کات‎بک ستاره هلندی، با ضربه مولر همراه شد که دروازه پادربورن آن را برگرداند اما ضربه بعدی توسط گوتزه، به تور نشست.
در نهایت در دقیقه 85 توماس مولر با زدن گل چهارم بازی خوبش را تکمیل کرد. با این پیروزی، بایرن 11 امتیازی شد و به صدر جدول صعود کرد.

نتایج دیدارهای همزمان:

فرانکفورت 2-2 ماینتس

هافن هایم 3-3 فرایبورگ

وردربرمن 0-3 شالکه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها