jamejamonline
ورزشی ورزش های پایه کد خبر: ۷۲۰۷۰۸ ۰۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۸

جام جم ورزشی: شناگر ایران در مسابقات روز پنجم بازی های آسیایی 2014 از راهیابی به فینال بازماندند.

شناگران ایران از راهیابی به فینال بازماندند

در ادامه رقابتهای شنای بازیهای آسیایی، صبح امروز مهدی انصاری در رقابت های ماده 100 متر پروانه با زمان 57 ثانیه و 18 صدم ثانیه در مرحله مقدماتی ششم و در مجموع در رده نوزدهم قرار گرفت و از راهیابی به فینال بازماند.

در 100 متر مقدماتی قورباغه نیز آریا نسیمی شاد با زمان یک دقیقه و 6 ثانیه و 2 صدم ثانیه در میان 8 شرکت کننده هشتم شد. وی در رده بندی مجموع نیز در در مکان بیست و چهارم قرار گرفت و نتوانست به فینال راه یابد.

همچنین تیم ایران در مسابقات 4 در 100 متر مختلط تیمی نیز با ترکیب جلال چاوشی فر، احمدرضا جلالی، مهدی انصاری و آرشام میرزایی با زمان 3 دقیقه و 29 ثانیه و 65 صدم ثانیه در مجموع در مکان نهم قرار گرفت.

ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر