jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۰۶۶۱   ۰۱ مهر ۱۳۹۳  |  ۲۳:۳۲

جام جم ورزشی: باشگاه استقلال در پی برخی شایعات پیرامون وضعیت سربازی دو بازیکنش توضیحاتی ارائه داد.

پاسخ باشگاه استقلال به یک شایعه

به گزارش جام جم ورزشی به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، درحالی که این روزها فوتبال ایران درگیر ماجرای کارت های معافیت جعلی برخی بازیکنان فوتبال ایران است و از آنجایی که در فهرست اعلام شده از سوی مراجع ذی صلاح، نام بازیکنان استقلال به چشم نمی خورد، برخی حاشیه سازان با اعلام اینکه عمران زاده و ابراهیمی، دو بازیکن استقلال از کارت های جعلی معافیت استفاده می کنند، سعی دارند تا آبی پوشان را وارد حواشی کنند.

معرفی عمران زاده و ابراهیمی به عنوان دو بازیکن با کارت های معافیت جعلی در حالی صورت می گیرد که این دو بازیکن خدمت مقدس سربازی را پشت سر گذاشته اند و اساسا کارت معافیتی ندارند که بخواهد جعلی باشد.

باشگاه استقلال با احترام به تمامی رسانه های منصف، از آنها می خواهد در انتشار این نوع مطالب تحقیقات بیشتری انجام دهند و از دامن زدن به این موارد پرهیز کنند.

طبیعی است که حق شکایت باشگاه استقلال از حاشیه سازان در این باره محفوظ است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر