jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۰۶۶۱   ۰۱ مهر ۱۳۹۳  |  ۲۳:۳۲

جام جم ورزشی: باشگاه استقلال در پی برخی شایعات پیرامون وضعیت سربازی دو بازیکنش توضیحاتی ارائه داد.

پاسخ باشگاه استقلال به یک شایعه

به گزارش جام جم ورزشی به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، درحالی که این روزها فوتبال ایران درگیر ماجرای کارت های معافیت جعلی برخی بازیکنان فوتبال ایران است و از آنجایی که در فهرست اعلام شده از سوی مراجع ذی صلاح، نام بازیکنان استقلال به چشم نمی خورد، برخی حاشیه سازان با اعلام اینکه عمران زاده و ابراهیمی، دو بازیکن استقلال از کارت های جعلی معافیت استفاده می کنند، سعی دارند تا آبی پوشان را وارد حواشی کنند.

معرفی عمران زاده و ابراهیمی به عنوان دو بازیکن با کارت های معافیت جعلی در حالی صورت می گیرد که این دو بازیکن خدمت مقدس سربازی را پشت سر گذاشته اند و اساسا کارت معافیتی ندارند که بخواهد جعلی باشد.

باشگاه استقلال با احترام به تمامی رسانه های منصف، از آنها می خواهد در انتشار این نوع مطالب تحقیقات بیشتری انجام دهند و از دامن زدن به این موارد پرهیز کنند.

طبیعی است که حق شکایت باشگاه استقلال از حاشیه سازان در این باره محفوظ است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها