jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۹۹۵۸   ۳۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۰

جام جم ورزشی: احتمال حضور یک بازیکن با ملیت افغانستانی در تیم ملوان انزلی وجود دارد.

بازیکن افغانستانی در ملوان

ملوان برای تقویت خود در پست‌های مختلف به دنبال جذب بازیکنان خارجی است تا بتواند هر چه زودتر از شرایطی که در آن قرار دارد خارج شود. از این رو، پس از مذاکره مسئولان باشگاه ملوان با یک مهاجم غنایی، این بازیکن امروز به انزلی سفر کرد تا پس از حضور در تمرینات، مورد ارزیابی قرار گیرد.

قرار است این بازیکن چند روز در تمرینات حضور داشته باشد و در صورت تایید کادر فنی، قراردادش امضا خواهد شد.

همچنین باشگاه ملوان فیلم چند بازیکن دیگر را هم در اختیار کادر فنی قرار داده است. از جمله فیلم یک بازیکن نروژی که اصالتی افغانستانی دارد و از دوران کودکی در کشور نروژ بزرگ شده است. هنوز مذاکره با این بازیکن جدی نشده است.

از سوی دیگر، ملوان یکی از باشگاه‌های نظامی است که به شدت پیگیر وضعیت آرش افشین مهاجم تیم فولاد خوزستان است تا این بازیکن را به جمع بازیکنان خود اضافه کند. آرش افشین به خاطر باطل شدن کارت معافیت از خدمت حق حضور در تیم فولاد را ندارد و طبق اعلام سازمان نظام وظیفه باید در یک تیم نظامی دوران خدمت خود را پشت سر بگذارد. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر