jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۱۵۱۵۵ ۱۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۷

ماهایان پطروسیان بازیگر قدیمی سینما عنوان کرد: اخیرا در یک فیلم بلند سینمایی به نام «مجرد 40 ساله» ایفای نقش کرده ام که آن هم در نوبت اکران قرار دارد.

ماهایا پطروسیان: با اغلب کارها نمی توانم ارتباط  برقرار کنم

پطروسیان ادامه داد: صداگذاری فیلم به تازگی انجام شده و البته ناصر چشم آذر هم برای فیلم آهنگسازی کرده است. فیلم فضایی کمدی-اجتماعی را دارد و فکر می کنم بتواند با مخاطب عام ارتباط برقرار کند بخصوص که مضمون آن نیز مرتبط با یکی از مشکلات سالهای اخیر جامعه ماست.

پطروسیان درباره دیگر کارهای بازیگریش اظهار داشت: پیشنهاد که همیشه هست. همین حالا هم چند فیلمنامه در دست بررسی دارم اما مشکل اینجاست که با اغلب کارها نمی توانم ارتباط لازم را برقرار کنم و برای همین مجبور می شوم کم کارتر شوم. (نسیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر