jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۱۵۱۵۵ ۱۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۷

ماهایان پطروسیان بازیگر قدیمی سینما عنوان کرد: اخیرا در یک فیلم بلند سینمایی به نام «مجرد 40 ساله» ایفای نقش کرده ام که آن هم در نوبت اکران قرار دارد.

ماهایا پطروسیان: با اغلب کارها نمی توانم ارتباط  برقرار کنم

پطروسیان ادامه داد: صداگذاری فیلم به تازگی انجام شده و البته ناصر چشم آذر هم برای فیلم آهنگسازی کرده است. فیلم فضایی کمدی-اجتماعی را دارد و فکر می کنم بتواند با مخاطب عام ارتباط برقرار کند بخصوص که مضمون آن نیز مرتبط با یکی از مشکلات سالهای اخیر جامعه ماست.

پطروسیان درباره دیگر کارهای بازیگریش اظهار داشت: پیشنهاد که همیشه هست. همین حالا هم چند فیلمنامه در دست بررسی دارم اما مشکل اینجاست که با اغلب کارها نمی توانم ارتباط لازم را برقرار کنم و برای همین مجبور می شوم کم کارتر شوم. (نسیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر