jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۳۸۹۷   ۱۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۷:۵۹

مالک باشگاه استل آذین اعلام کرده می خواهد یک باشگاه اسپانیایی را خریدداری کند.

هدایتی در اندیشه خرید یک باشگاه اسپانیایی؟

به گزارش جام جم ورزشی، حسین هدایتی امروز در بخشی از گفت و گویش با تسنیم، اظهار کرد: از چند هفته پیش مذاکرات برای خرید بخش یا تمام سهام یک باشگاه اسپانیایی حاضر در لالیگا را آغاز کردم که به نتایج خوبی هم رسیدیم. قرار است هفته آینده رئیس این باشگاه به همراه یکی از اعضای هیئت مدیره آن به تهران سفر کنند تا در صورت توافق نهایی بخش و یا تمام سهام این باشگاه لالیگایی را خریداری کنم.

مالک باشگاه استیل‌آذین گفت: امیدوارم با این اتفاق ستاره‌ها و بازیکنان مستعد فوتبال ایران به جای رفتن به کشورهای عربی راهی لالیگا شوند و در یکی از بهترین لیگ‌های اروپایی توپ بزنند.

اظهارات کنونی هدایتی در شرایطی است که پیش تر مباحثی از احتمال خرید باشگاه آرسنال در باره این مرد متمول ایرانی به گوش رسید که هیچگاه به واقعیت بدل نشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها