jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۶۸۴   ۰۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۷

جام جم ورزشی: خیلی عجیب است که بازیکنی حضور در یک تیم غیر معتبر را به حضور در تیم هایی مانند بارسلونا و یا ناپولی ترجیح بدهد.

تصمیم عجیب و باورنکردنی یک فوتبالیست

به گزارش جام جم ورزشی، دنیل آگر بازیکن دانمارکی لیورپول تصمیم دارد با چشم پوشی کردن از پیشنهادات تیم هایی نظیر بارسلونا و ناپولی به بروندبی دانمارک ملحق شود. این تصمیم او شگفتی هواداران لیورپول را به همراه داشته است. این بازیکن در حالی راهی لیگ دانمارک می شود که تنها 29 سال دارد و همچنان می تواند به حضور در سطح اول فوتبال اروپا ادامه بدهد.

آگر 29 ساله که با رقم سه میلیون پوند به بروندبی پیوسته است در مصاحبه با اسکای اسپورت اظهار داشت: حضور در لیورپول بدون تردید بزرگترین مرحله از زندگی فوتبالی‌ام خواهد بود. باید اعتراف کنم پس از 10 سال حضور در این تیم تصمیم برای جدایی سخت بود اما فکر می‌کنم بازگشت به خانه و بروندبی بهترین تصمیمی بود که می‌توانستم در این وضعیت و موقعیت اتخاذ کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها