jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۱۰۸۹۰   ۰۷ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۸:۲۲

رییس کل دادگستری استان تهران:

پرونده محمدرضا رحیمی قطور و سنگین است

۴

رییس کل دادگستری استان تهران گفت که پرونده م. ر ( محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهوری در دوره محمود احمدی نژاد)، قطور و سنگین است و رای دادگاه در این زمینه بزودی صادر می شود.

پرونده محمدرضا رحیمی قطور و سنگین است

غلامحسین اسماعیلی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پاسخ به این سوال که چرا به رغم اعلام قبلی مبنی بر صدور رای این پرونده در هفته اول شهریور ماه هنوز این کار انجام نشده است؟، اظهار داشت: تاریخ اعلامی تقریبا برآورد هیات قضایی شعبه از وضعیت پرونده بود و تا هیات شعبه ، دفاعیات و لوایح متعدد ارایه شده را بخوانند زمان می برد اما طبق اطلاعی که گرفته ام، بزودی رای پرونده صادر می شود.

وی اضافه کرد: پرونده م .ر، جزئی از پرونده قطور آن مجموعه (اختلاس از بیمه ایران ) بود که بخشی قبلا و بخشی در زمان حاضر رسیدگی شده و قسمتی نیز ممکن است در ادامه به پرونده ملحق شود.

اسماعیلی گفت: «این طور نیست که بگوییم پرونده م .ر یک بخش کاملا مجزا و جمع و جور شده است ، اینکه می گوییم پرونده ای قطور و حجیم داریم به دلیل آن است که در مجموع یک پرونده قضایی به حساب می آید.»

رییس دادگستری کل استان تهران ادامه داد: یک بخشی از پرونده هنوز در دادسرا مفتوح است.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که نام م .ر در پرونده تامین اجتماعی نیز وجود دارد و آیا به آن رسیدگی شده یا خیر؟ گفت: آن بحث علی الحده است و اکنون از ریز متهمان آن پرونده اطلاع دقیق ندارم .

رییس کل دادگستری استان تهران در باره آخرین وضعیت پرونده ضارب شهید علی خلیلی طلبه ناهی از منکر گفت: این پرونده هنوز منجر به صدور حکم نشده است.

شهید علی خلیلی ناهی از منکر ۲۵ تیر ماه سال ۱۳۹۰ توسط فردی مورد ضرب وشتم قرارگرفته و آثار ناشی از جراحات وارده منجر به شهادت وی در سال جاری شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مقصودلو
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۷
آیا وقت آن نرسیده كه دادگاه را علنی كنید، چون تعداد تخلف های كلان زیاد شده .مسئولین قضایی محبت كنند اسامی را معرفی كنند
۰
۰
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
قابل توجه اصول گرایان محترم تحویل بگیرید
۰
۰
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
چرا با آبروی مردم بازی می كنید خوب می نوشتید م - ر
۰
۰
علی 30ساله
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
خیلی جالبه فردی مثل رحیمی سال معاون اول رئیس جمهور است و كسی حرفی نمی زند ولی دانشمندی مثل فرجی دانا باید با سلیقه عده ای باید كنار شود واقعا جالبه
۰
۰

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها