jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۷۰۹۹۶۵   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۰

جواب رامین به سئوالی درباره ازدواج پسرش با مهناز افشار؛

پدر همسر مهناز افشار: با سکوت پاسخ پرده دری ها را می دهم

۱

محمد علی رامین، معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد دولت دهم از نمایشگاه رسانه های دیجیتال بازدید کرد.

پدر همسر مهناز افشار: با سکوت پاسخ پرده دری ها را می دهم

او در گفتگویی کوتاه در خصوص وضعیت کنونی رسانه ها گفت: به نظر من رسانه ها در جمهوری اسلامی ایران از رسانه ملی تا رسانه های مکتوب و سایت ها و خبرگزاری های دیجیتالی هنوز هویت انقلاب اسلامی و ایرانی اسلامی پیدا نکرده اند و در حال جستجوی خود و یافتن خودشان هستند. امیدوارم روزی برسد که بتوانیم بگوییم رسانه های اسلامی متناسب با شان انقلاب اسلامی در این جمهوری پا گرفته اند که حتما افق جدیدی در رسانه های جهانی خواهد داشت.


رامین در پاسخ به این سوال که آیا رسانه ها در این دولت نسبت به دولت قبلی تفاوتی داشته اند یا خیر اینگونه گفت: چیزی که عیان ست چه حاجت به بیان است.

رامین همچنین در واکنش به ازدواج پسرش با مهناز افشار و حواشی ایجاد شده در پی آن نیز گفت: «شما اگر جای من بودی چه کاری می کردی؟ من سکوت را جواب بسیاری از پرده دری ها، بی حیایی ها و سرک کشیدن در زندگی خصوصی خودم انتخاب کردم.» (تدبیر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
SARA
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
سكوت كن جانم .چاره چیست؟ .اینكه پسرتون همسر محجبه اش را به خاطر شرط یه بازیگر ...طلاق میده و فقط ده روز بعد از طلاقش مجددا بدون در نظر گرفتن نظر شما و مادرش به گفته خودتون این خانم را عقد دایم میكند جای سكوتی مادام العمر دارد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها