jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۰۸۸۹۰   ۰۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

دو متهم زورگیر پس از دستگیری، به سرقت خودرو‌های مدل بالا با شیوه تصادف ساختگی و ربودن یک زن و آزار و اذیت وی اعتراف کردند.به گزارش جام‌جم، عصر بیست و نهم مرداد امسال در یکی از محله‌های شهرری دخترجوانی راه خودروی پلیس را سد کرد و گفت: پس از خارج شدن از مترو به سمت خانه در حرکت بودم که دو راکب یک موتورسیکلت به من حمله کردند. آنها با چاقو مرا تهدید و به زور کیف و گوشی تلفنم را سرقت کردند.

ماموران انتظامی با مشخصاتی که از سارقان به دست آوردند، ساعاتی بعد متهمان فراری را که قصد سرقت از یک دختر دیگر را داشتند بازداشت کردند. متهمان با انتقال به کلانتری 131 شهرری، خود را شهرام و شایان معرفی کردند و در بررسی سوابق آنها معلوم شد هر دو از سارقان سابقه‌داری هستند که چندی پیش به اتهام سرقت از یک زن و آزار و اذیت وی تحت تعقیب اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بوده‌اند. یکی از متهمان گفت: من و همدستم در شهرری و تهران، کسانی را که از مراکز خرید، آرایشگاه‌ها و طلافروشی‌ها خارج می‌شدند تعقیب و در محله‌های خلوت اموالشان را سرقت و در صورت مقاومت، آنها را با چاقو زخمی می‌کردیم.

متهم اضافه کرد: یک بار هم با خودروی سرقتی زنی را به عنوان مسافر سوار کردیم و با ربودن وی و سرقت اموالش او را مورد آزار و اذیت قرار دادیم.

متهم گفت: برای این که ردی از خود باقی نگذاریم شیوه دزدی را عوض کرده و این بار با خودرو در محله‌های شمالی تهران و با تصادف‌ ساختگی باخودروی‌های مدل بالا وقتی راننده پیاده می‌شد تا وضع خودرو و میزان خسارت را بررسی کند، همدستم خودروی آنها را سرقت می‌کرد.

متهم افزود: تاکنون با این ترفند 50 دستگاه خودروی مدل بالا را سرقت کرده و برخی از آنها را با مدارک جعلی فروختیم. بقیه را نیز پس از استفاده در سرقت‌ها در شهر رها کردیم.

سرهنگ خلیل شهبازی، سرکلانتر نهم پلیس تهران در این باره گفت: در پی اعتراف این دو متهم، آنها برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی شهرری قرار گرفتند. افرادی که در دام این دو سارق گرفتار شده‌اند می‌توانند برای شکایت از متهمان و پیگیری پرونده‌هایشان در این مرکز پلیس حضور یابند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر