jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۰۸۸۹۰   ۰۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

دو متهم زورگیر پس از دستگیری، به سرقت خودرو‌های مدل بالا با شیوه تصادف ساختگی و ربودن یک زن و آزار و اذیت وی اعتراف کردند.به گزارش جام‌جم، عصر بیست و نهم مرداد امسال در یکی از محله‌های شهرری دخترجوانی راه خودروی پلیس را سد کرد و گفت: پس از خارج شدن از مترو به سمت خانه در حرکت بودم که دو راکب یک موتورسیکلت به من حمله کردند. آنها با چاقو مرا تهدید و به زور کیف و گوشی تلفنم را سرقت کردند.

ماموران انتظامی با مشخصاتی که از سارقان به دست آوردند، ساعاتی بعد متهمان فراری را که قصد سرقت از یک دختر دیگر را داشتند بازداشت کردند. متهمان با انتقال به کلانتری 131 شهرری، خود را شهرام و شایان معرفی کردند و در بررسی سوابق آنها معلوم شد هر دو از سارقان سابقه‌داری هستند که چندی پیش به اتهام سرقت از یک زن و آزار و اذیت وی تحت تعقیب اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بوده‌اند. یکی از متهمان گفت: من و همدستم در شهرری و تهران، کسانی را که از مراکز خرید، آرایشگاه‌ها و طلافروشی‌ها خارج می‌شدند تعقیب و در محله‌های خلوت اموالشان را سرقت و در صورت مقاومت، آنها را با چاقو زخمی می‌کردیم.

متهم اضافه کرد: یک بار هم با خودروی سرقتی زنی را به عنوان مسافر سوار کردیم و با ربودن وی و سرقت اموالش او را مورد آزار و اذیت قرار دادیم.

متهم گفت: برای این که ردی از خود باقی نگذاریم شیوه دزدی را عوض کرده و این بار با خودرو در محله‌های شمالی تهران و با تصادف‌ ساختگی باخودروی‌های مدل بالا وقتی راننده پیاده می‌شد تا وضع خودرو و میزان خسارت را بررسی کند، همدستم خودروی آنها را سرقت می‌کرد.

متهم افزود: تاکنون با این ترفند 50 دستگاه خودروی مدل بالا را سرقت کرده و برخی از آنها را با مدارک جعلی فروختیم. بقیه را نیز پس از استفاده در سرقت‌ها در شهر رها کردیم.

سرهنگ خلیل شهبازی، سرکلانتر نهم پلیس تهران در این باره گفت: در پی اعتراف این دو متهم، آنها برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی شهرری قرار گرفتند. افرادی که در دام این دو سارق گرفتار شده‌اند می‌توانند برای شکایت از متهمان و پیگیری پرونده‌هایشان در این مرکز پلیس حضور یابند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر