jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۸۵۷۶   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۴

یکی از افراد مرتبط با باشگاه پرسپولیس در اقدامی جالب توجه برخی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس را به منظور تحت فشار قراردادن علی دایی دور هم جمع کرده است.

جلسه مخفیانه یک مدیر پرسپولیسی برای حذف دایی

به گزارش جام جم ورزشی، نتایج ضعیف پرسپولیس در هفته های ابتدایی لیگ برتر و مهمتر از آن افزایش دامنه اختلافات بین مدیران این باشگاه و یارکشی های درون مجموعه ای سرخ ها این روزها همه را به تکاپو انداخته تا برای موفقیت جریان همسوی خود به هر دری بزنند.

در همین راستا امروز شنیده شد که یکی از اشخاص مرتبط با باشگاه پرسپولیس که چندان رابطه خوبی با علی دایی و دوستانش در هیات مدیره ندارد، در جلسه ای مخفیانه با برخی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس از آنها خواسته تا علیه دایی در رسانه ها مصاحبه کنند و به نوعی او را مجبور کنند بعد از ناکامی در بازی های آینده از سمتش کناره گیری کند.

نکته جالب اینکه بعد از چنین جلسه ‌ای برخی پیشکسوتان این باشگاه در مصاحبه هایی سریالی علیه علی دایی شرکت کرده و سبک کاری او در این تیم را بی حاصل خوانده اند. البته در همین جلسه برخی پیشکسوتان پرسپولیس هم که دوستی دیرینه ای با علی دایی دارند، با چنین طرحی مخالفت کرده و عنوان داشته اند که حاضر نیستند برای حمایت از جریانی خاص علیه دایی و کادر همراهش مصاحبه کنند.

گفته می شود دایی هم اکنون به شدت تحت فشار برخی عوامل باشگاه و پیشکسوتان پرسپولیس است و اصلا بعید نیست او بعد از بازی با پدیده در صورتی که نتیجه مطلوبی نگیرد دست به یک اقدام عجیب بزند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رامین
United States
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۱
بله دیگه. یه عده نشستن سرنگون شدن علی دایی رو ببینن بعد بریزن سر پرسپولیس
۰
۰

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها