jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۰۸۴۳۲   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ‌ارشد 93 روز دوشنبه سوم شهریور، روی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند از نتیجه آزمون مطلع شوند.

حسین توکلی در گفت‌وگو با مهر افزود: ظرفیت پذیرش حدود صدهزار نفر است.

وی عنوان کرد: برای 136 رشته که به صورت متمرکز پذیرش دارند، 950 هزار و 429 نفر شرکت کردند که از این تعداد 493 هزار و 750 نفر زن و 456 هزار و 679 نفر مرد بودند.مشاور عالی سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور خاطرنشان کرد: ثبت‌نام از همه پذیرفته‌‌شدگانی‌ که‌ اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌‌شدگان‌ نهایی‌ در هریک‌ از 132 کدرشته‌ امتحانی‌ اعلام‌ شده‌، بر اساس تاریخ‌های اعلامی از سوی دانشگاه‌هاست، اما در صورتی که دانشگاه‌ها برنامه زمانی ثبت‌نام اعلام نکرده باشند، پذیرفته‌شدگان در یکی از روزهای شنبه تا سه‌شنبه، هشتم تا یازدهم شهریور باید برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر