jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۰۸۲۱۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۴

گلچینی از سکانس‌های برتر سریال «ستایش2» جمعه (31مرداد ماه) از شبکه سه پخش می‌شود.

پخش پشت صحنه «ستایش2» همراه با سکانس‌های برتر
بخش‌هایی از پشت صحنه سریال «ستایش2» همراه با با گفت‌وگوهای متفاوت از بازیگران به مدت 60 دقیقه، جمعه هفته جاری ساعت 22و20 دقیقه از شبکه سه پخش خواهد شد.


در پشت صحنه «ستایش2»، بازیگران از دیدگاه‌شان نسبت به نقش‌های خود می‌گویند.
آرمان زرین کوب-تهیه کننده سریال «ستایش1و2» به ویژگی‌های پشت صحنه این مجموعه اشاره کرد و گفت: گلچینی از سکانس‌های برتر سریال برای پشت صحنه انتخاب شده است؛ضمن اینکه این پشت صحنه با گفت‌وگوهایی متفاوت از بازیگرانی چون داریوش ارجمند،نرگس محمدی،سیما تیرانداز و امیرمحمدزند همراه است و درباره حضورشان، نقش‌هایشان و همچنین خاطراتشان در طول تصویربرداری و پخش «ستایش» حرف می‌زنند.

/Media/Image/1393/05/14/635428569885791055.jpg

وی ادامه داد:کارگردانی پشت صحنه سریال «ستایش» را نادر پیرزاده انجام داده است و تدوین آن نیز برعهده رضا پورحسین بقایی است.
مجموعه «ستایش» محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که جمعه گذشته(24 مرداد) پخش آن از این شبکه به پایان رسید. سعید سلطانی کارگردانی سریال «ستایش» را برعهده دارد.
(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر