jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۷۶۸۳   ۲۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۲

جام جم ورزشی: رضا حقیقی می‌گوید باشگاه پرسپولیس درباره آینده او تصمیم‌گیری می‌کند.

رضا حقیقی: نگفتم از پرسپولیس می‌روم

هفته گذشته بود که خبر پیشنهاد رسمی دو تیم قطری به رضا حقیقی منتشر شد و این موضوع با نیمکت‌نشینی این بازیکن در بازی پرسپولیس برابر ذوب آهن همزمان شد تا برخی گمانه‌زنی‌ها به این سمت برود که او از نیمکت نشینی ناراحت است و می‌خواهد به یکی از این پیشنهادها پاسخ مثبت بدهد.

در یکی، دو روز گذشته هم گفت‌وگوهایی به نقل از این بازیکن منتشر شد که گفته بود جدایی او به نفع خودش و پرسپولیس است و به زودی این تیم را ترک می‌کند.

با این وجود رضا حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، با تکذیب این موضوع اظهار کرد: من در این مدت به غیر از مصاحبه‌هایی که بعد از بازی با ذوب آهن با دوربین‌های تلویزیونی داشتم با هیچ رسانه دیگری صحبت نکرده‌ام. پیشنهادهایی دستم رسیده و دعوت نامه رسمی آن باشگاه‌ها هم برایم ارسال شده است. با این حال اگر مساله‌ای باشد باشگاه تصمیم‌گیری و آن را اعلام می‌کند و من فعلا در این رابطه صحبتی نمی‌کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها