jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۷۳۵۱   ۲۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۳

جام جم ورزشی : افشاگری های مهدی رحمتی و ایمان موسوی در رابطه با برخی مسائل درباره امیر قلعه نویی باعث شده آنها با یک تهدید جدی مواجه شوند.

مهدی رحمتی و ایمان موسوی تهدید شدند

به گزارش جام جم ورزشی، رحمتی و موسوی یکشنبه به کمیته اخلاق رفتند تا روبروی قاضی انصاری بنشینند تا درباره حاشیه‌های قلعه‌نویی حرف بزنند. رحمتی و موسوی برگه اظهارنامه خودشان را پُر کردند. رحمتی به وضعیت استقلال و قلعه‌نویی اشاره می‌کند و موسوی هم درباره منصور عظیمی از نزدیکان قلعه‌نویی می نویسد که چه مشکلاتی در زمان حضورش در استقلال برای او ایجاد کرد. قاضی انصاری بعد از خواندن اظهارنامه این دو بازیکن به آنها گفت:«شما مدرک هم دارید که این حرف‌ها می‌زنید؟».

رحمتی به انصاری گفت که در این فوتبال پیدا کردن مدرک مشکل است ولی همه سعی خودم را می‌کنم تا شاهد را پیدا کنم. موسوی که کمی ترسیده بود، بار دیگر به تکرار اظهاراتش پرداخت و مدعی شد که مسائل مطرح شده ربطی به قلعه‌نویی ندارد، و مشکل از اطرافیان او است. قاضی انصاری هم به رحمتی و موسوی گفت:«اگر مدرک یا شاهدی برای حرف‌های‌تان نیاورید، محروم می‌شوید».

باید دید که رحمتی و موسوی می‌توانند حر،‌شان را به ثابت کنند و یا بار دیگر قلعه‌نویی از اتهاماتی که عیله او زده شده، تبرئه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر