Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۷۳۲۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۴

جام جم ورزشی: این موضوع غیر قابل انکار است که بسیاری از فوتبالیست های دنیا علیرغم برخورداری از ثروت بالایی که ره آورد همان فوتبال است سواد قابل توجهی ندارند.

آقای ستاره سواد درست و حسابی ندارد!

به گزارش جام جم ورزشی ، چندی پیش خبری داشتیم مبنی بر اینکه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، دو فوق ستاره بزرگ دنیای فوتبال، سواد بسیار کمی دارند و از همان دوران کودکی و نوجوانی با رها کردن مدرسه وارد دنیای فوتبال شده اند. اما اکنون باید نام وین رونی را در کنار این دو فوق ستاره قرار بدهیم که او هم به عشق فوتبال درس و مدرسه را رها کرد تا به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شود.

رونی در کودکی به همراه دو برادر کوچک ترش به مدرسه مخصوص کاتولیک ها می رفته است اما پس از آن با ورود به دنیای فوتبال و باشگاه اورتون درس و مدرسه را بوسید و کنار گذاشت!

البته رونی به هیچ عنوان بابت این موضوع ضرر نکرد. هر چند او مانند بسیاری از فوتبالیست ها( از جمله فوتبالیست های داخلی!) سواد درست و حسابی ندارد اما در عوض از راه بازی کردن در فوتبال به چنان ثروتی دست یافته که برای هفت نسل بعد از او هم کافیست!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر