jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۰۶۷۸۳   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۸:۲۱

«رادیو هفت» چهارمین سالگرد تولد خود را با ایجاد فضایی شاد، طنزآمیز وهمچنین ارائه‌ی یک اپلیکیشن جشن می‌گیرد.

اجرای ترانه «ای ایران» با صدای 18 خواننده در جشن تولد «رادیو هفت»

«رادیو هفت» جمعه - 31 مرداد ماه - به مناسبت چهارمین سالگرد خود از ساعت 22 تا یک بامداد برنامه خود را به روی آنتن شبکه آموزش می‌برد.

این برنامه به کارگردانی و تهیه‌کنندگی منصور ضابطیان و محمد صوفی همزمان با ورود به پنجمین سال خود آیتم‌های متفاوتی را پخش می‌کند به این صورت که متن‌ها، موسیقی‌ها و بخش‌هایی که در سال گذشته بین مخاطبان پرطرفدار بوده‌اند، مرور می‌شوند.

همچنین به مناسبت هفتادمین سال ساخت موسیقی «ای ایران»، این ترانه توسط 18 خواننده معروف خوانده و در روز جشن تولد «رادیو هفت» از تلویزیون پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا، «رادیو هفت» تصمیم دارد در روز جشن تولد خود اپلیکیشنی را ارائه دهد که مخاطبان با نصب آن بر روی سیستم‌های اندروید می‌توانند از اخبار این برنامه با خبر شده، همچنین این برنامه را زنده مشاهده کرده و یا موسیقی‌های آن را دانلود کنند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها