jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۰۴۵۶۹ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

روایت مجموعه مستند «بر فراز قلل» که به معرفی بناها و طبیعت شهرهای کشورمان می‌پردازد به بهمن هاشمی سپرده شد. این مجموعه بزودی از شبکه دو پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، مجموعه بر فراز قلل با هدف آشنایی بیشتر مخاطبان با بناهای تاریخی شهرهای کشورمان همراه جاذبه‌های دیدنی و توریستی آنها پخش می‌شود. این برنامه به سوغاتی‌های معروف هر شهرستان و مصاحبه با مردم به منظور آشنایی با آداب و رسوم مردم آن منطقه می‌پردازد. همچنین یکی از بخش‌های این برنامه، آشنایی با کوه‌های منطقه و نمایش کوهنوردی مردم است.

از عواملی که با این برنامه همکاری دارند می‌توان به سعید ملیح نویسنده، حسین دژند تدوین و مهرداد ناظری تصویربردار اشاره کرد.

مجموعه «بر فراز قلل» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی احمد قانعی به معرفی مناطقی همچون وروشت، بلقیس، تخت سلیمان، توچال، تفتان، قلعه‌رودخان، شیرکوه، قله لشگرک، هفت‌خوان، شاهوار، شهیدان، کیامکی، آزادکوه و مهرچال می‌پردازد. این مجموعه هر روز ساعت 3 و 20 دقیقه بامداد به مدت 30 دقیقه از این شبکه پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر