jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۳۴۸۱   ۱۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۴

در روز خبرنگار دروازه بان تیم تراکتورسازی با عکاسان خبری درگیری پیدا کرد.

حامد لک و درگیری با عکاسان اصفهانی

به گزارش جام جم ورزشی ، گفته می شود در جریان دیدار تیم های تراکتورسازی و ذوب آهن اصفهان در هفته دوم لیگ برتر سنگربان تبریزی ها با عکاسان اصفهانی حاضر در ورزشگاه درگیری پیدا کرده و حتی به آنها فحاشی کرده است.

لک در پاسخ به این سوال که آیا شما به عکاسان فحاشی کرده‌اید یا خیر؟ تصریح‌کرد: من فحاشی نکرده‌ام، اما برگشتم و برخورد جدی با آن‌ها کردم که در حال حاضر هم نمی‌توانم بگویم که چه گفته‌ام، ولی به عکاسان چیزی را گفتم که استحقاقشان همین بود!

وی افزود:‌ پس از استمرار این حرکت من به رسول خطیبی گفتم و سرمربی هم به کمک داور چهارم گفت و این مشکل رفع شد. بالأخره یک‌سری صحبت‌هایی بین من و عکاس‌ها بود و من آنچه باید به آن‌ها می‌گفتم را گفتم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها