jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۰۲۹۵۸   ۱۶ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مشاوران برنامه «جهان مجازی» امروز از ساعت 11 به مخاطبان رادیو تهران برای خرید لپ‌تاپ، رایانه و گوشی همراه مشاوره می‌دهند.

مهدی رادفر، تهیه‌کننده برنامه جهان مجازی در این باره به جام‌جم گفت: این برنامه کاری از گروه علم و زندگی است که پنجشنبه‌ها از ساعت 11 تا 12 پخش می‌شود. موضوع برنامه درباره تکنولوژی و فناوری‌های روز در حوزه اطلاعات و IT است که هر هفته با حضور یک کارشناس به پرسش‌های شنوندگان که تماس می‌گیرند، پاسخ می‌دهد.از موضوعاتی که در این برنامه به آن پرداخته می‌شود، می‌توان به موضوع امنیت اطلاعات در فضای مجازی، مؤلفه‌های خرید لپ‌تاپ، مؤلفه‌های خرید تلفن همراه، اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای موبایل، راهنمای خرید کامپیوترهای خانگی، امنیت اطلاعات در تلفن همراه، امنیت اطلاعات اینترنت و دسته‌بندی بازی‌های رایانه‌ای اشاره کرد.

اصغر دشتی به رادیو نمایش می‌آید

برنامه کارنامه فردا با حضور اصغر دشتی کارنامه هنری زنده‌یاد محمود استادمحمد را نقد و بررسی می‌کند.به گزارش روابط‌عمومی مرکز هنرهای نمایشی رادیو، در برنامه کارنامه اتفاقات مهم در عرصه‌های تئاتر، سینما و رادیو و تلویزیون مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد و تاکنون هنرمندانی چون خسرو سینایی، اصغر همت، یدالله صمدی، محبوبه بیات، ستاره اسکندری و... به برنامه کارنامه آمده‌اند.این برنامه ساعت 21 به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می‌شود.

سفر به پارک ملی تنگ صیاد

برنامه نبض زمین امروز در رادیو ایران به معرفی پارک ملی تنگ صیاد می‌پردازد.این برنامه کاری از گروه دانش و اقتصاد رادیو ایران است که به پارک ملی تنگ صیاد سفر می‌کند و با سعید یوسف‌پور، مدیرکل محیط‌زیست استان چهارمحال و بختیاری به گفت‌وگو می‌نشیند. این برنامه به تهیه‌کنندگی حسن بنایی ساعت 16 و 30 دقیقه پخش می‌شود.

خبرنگاران زیر ذره‌بین رادیو سلامت

برنامه «کوچه سلامت پلاک 102» رادیو سلامت که فردا پخش می‌شود به روز خبرنگار اختصاص دارد.این برنامه به تهیه‌کنندگی بهرام رحمانی و سردبیری فیروزه آدابی از ساعت 10 و 30 به مدت90 دقیقه با حضور حسنی، استاد دانشگاه و شریفی‌یزدی موضوع رضایت شغلی و تاثیر آن بر عملکرد بهتر در جامعه را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر