jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۷۰۲۰۷۳   ۱۴ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۷:۰۷

برنامه «اینجا شب نیست» در فصل جدید با مجری‌های جدیدی متشکل از احسان علیخانی، فرزاد حسنی، بهنام تشکر، نیما رییسی و... کارش را شروع کرد.

استراحت 10 روزه احسان علیخانی پس از «ماه عسل»

هرکدام از شب‌ها تهیه‌کننده مخصوص به خودش را دارد و‌‌ همان طور که پیش از این هم در گزارشی خواندید تهیه‌کننده جمعه شب حامد مرادیان و مجری آن احسان علیخانی است منتها با این تفاوت که تنها یک جمعه با اجرای علیخانی از رادیو جوان پخش شد و پس از آن مجری دیگری جایگزین او شد.


آن هم در حالی که طرفداران این مجری محبوب منتظر شنیدن صدای او بودند. تا اینجا تقریباً6 هفته بدون علیخانی می‌گذرد. به همین خاطر با حامد مرادیان تهیه کننده برنامه جمعه شب‌های «اینجا شب نیست» تماس گرفتیم و دلیل این قضیه را پرسیدیم. او می‌گوید: «همکاری ما با احسان علیخانی برای جمعه‌شب‌ها منتفی شده است. او به ما گفته بود که همزمان با پخش «ماه‌عسل» نمی‌تواند در برنامه باشد و پس از آن هم به خاطر فشار برنامه استراحتی 10روزه را خواست. ما با او گفتگو کردیم و به توافق‌های ابتدایی برای این موضوع رسیدیم که از این به بعد او اجرای دوشنبه‌شب‌های «اینجا شب نیست» برنامه را برعهده بگیرد.»


مرادیان این را هم می‌گوید که اگر شرایطی پیش آمد و با علیخانی به توافق نرسیدیم ستاره دیگری در حد و اندازه‌های این مجری جایگزین او می‌شود: «این برنامه شخصیت‌محور است و باید یک آدم کاربلد اجرای آن را برعهده داشته باشد، چون برنامه طوری است که مطابق با کاراکتر و شخصیت مجری‌اش پیش می‌رود.» (روزنامه صبا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر