jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۶۹۹۲۶۵   ۰۳ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۱

رییس سازمان صدا و سیما با بیان این‌که هلوکاست واقعی در غزه جریان دارد گفت: سکوت مجامع و سازمان‌های بین‌المللی در قبال وقایع امروز غزه بیش از پیش آن‌ها را رسوا کرد.

ضرغامی: هلوکاست واقعی در غزه جریان دارد

عزت‌الله ضرغامی در حاشیه راهپیمایی روز قدس حضور مردم را در راهپیمایی روز قدس امسال بی‌سابقه خواند و گفت: بدون تردید این راهپیمایی باشکوه‌ترین و متراکم‌ترین راهپیمایی روز قدسی بود که تا امروز دیده‌ام و این به دلیل است که امروز همراه با افکار عمومی جهان همه احساس وظیفه می‌کنند که از ملت مظلوم فلسطین حمایت کنند.

او در رابطه با سکوت برخی کشورهای عرب و نداشتن واکنش مناسب سازمان‌ها و مجامع بین‌المللی خاطرنشان کرد: به نظر من فرصت خوبی ایجاد شده تا یک بار دیگر رسوایی مجامع بین‌المللی بویژه رسوایی رسانه‌های استکباری روشن بشود.

ضرغامی همچنین اظهار کرد: امروز در غزه هلوکاست واقعی در جریان است و در این شرایط سکوت و توجیه کردن جنایات صهیونیست‌ها از نظر من بیش از پیش نمایانگر مظلومیت ملت فلسطین و رسوایی آن‌هایی است که با تبلیغات گسترده دم از حقوق بشر می‌زنند، ولی ذره‌ای به حقوق بشر اعتقادی ندارند.

رییس صدا و سیما در ادامه روز قدس را پرنفوذترین حرکت و حضور گسترده جهانی دانست و گفت: رژیم صهیونیستی در این روز می‌بیند که همه افکار دنیا با فلسطین همراه است. این حرکت پرشور به زودی نتیجه خود را خواهد داد و تاثیری چشمگیر روی کاهش جنایات خواهد گذاشت.

ضرغامی سپس به یکپارچگی و اتحاد تمامی کشورهای مسلمان در مقابل رژیم صهیونیستی اشاره کرد.

او همچنین در رابطه با تاسیس شبکه‌های برون‌مرزی گفت: شبکه‌های جدید برون‌مرزی را با حفظ موقعیت سایر شبکه‌های برون‌مرزی قبلی استقلال می‌دهیم و برنامه 24 ساعته به آن‌ها اختصاص خواهیم داد. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

تقریبا چهارده ماه از پیدایش ویروس جهانی کرونا در ایران می گذرد و زمانی که وضعیت شهرها به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قرمز می شوند مسئولین این بی توجهی را از چشم مردم می بینند.

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر
سیمین، عاشق زندگی بود

گفت‌وگو با عاطفه رضوی، یکی از علاقه‌مندان سیمین دانشور در صدمین سالروز تولد این نویسنده

سیمین، عاشق زندگی بود

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر